Zwiedzaj świat i zbieraj wspomnienia z EmiratesZ Warszawy i Krakowa    Klasa ekonomiczna w obie strony
już od:

Auckland 4455 zł*
Bangkok 2097 zł*
Delhi 2038 zł*
Denpasar (Bali) 2591 zł*
Dżakarta 2683 zł*
Hanoi 2182 zł*
Ho Chi Minh 2233 zł*
Kolombo 2494 zł*
Kuala Lumpur 2399 zł*
Malediwy 2699 zł*
Maskat 2150 zł*
Mauritius 2813 zł*
Melbourne 4280 zł*
Perth 4012 zł*
Phuket 2097 zł*
Seszele 2624 zł*
Sydney 4168 zł*
Tokio 2534 zł*

* Cena przelotu osoby dorosłej w obie strony z wylotem z Warszawy lub Krakowa, zawiera podatki oraz opłaty lotniskowe.
  
Okres sprzedaży: do 16 lutego 2019 r.

Wyloty: 24 lutego − 20 czerwca 2019 r.

Dostępność miejsc jest ograniczona. Obowiązują ogólne warunki przewozu oraz szczegółowe warunki taryf. Mogą wystąpić różnice kursowe.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Lufthansa: Dublin, Majorka, Los Angeles, Toronto
Propozycja przelotów od Lufhansy

Dublin od 537 zł
Majorka od 598 zł
Toronto od 1651 zł
Los Angeles 2033 zł

Dublin - piękny, zielony krajobraz Irlandii niewątpliwie zachwyca turystów. Dublin – odnowiony w XVIII w. – stał się miastem bardzo eleganckim, z mnóstwem terenów zielonych. Będąc w Irlandii nie sposób nie spotkać przyjaznych ludzi i bardzo dobrych pubów.

Palma – największe miasto Majorki jest jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków turystycznych na świecie. Nic dziwnego, bo Majorka to wymarzone miejsce na wypoczynek. Sezon trwa długo, przepiękna pogoda, piaszczyste plaże, kawiarnie, dyskoteki i bary sprawiają, że Palma przyciąga rzesze turystów z całego świata.

Toronto to największe i najbardziej znane miasto Kanady. Duże, nowoczesne miasto jest znane z bardzo dużego zróżnicowania etnicznego. W multikulturalnym Toronto ponad 50 % mieszkańców stanowią emigranci, możemy wyróżnić tu ponad 150 grup etnicznych i jest to liczba, która stawia je w czołówce miast na świecie.

Myśląc "Kalifornia" zwykle myślimy Los Angeles. Słusznie, bo w Mieście Aniołów możemy poczuć prawdziwie kalifornijski klimat. Przepiękne plaże i słoneczne ulice znane z filmów i niezliczonych seriali, przepych i blichtr Beverly Hills a przede wszystkim to, po co przyjeżdża tu każdy, nie tylko turyści - Hollywood.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Zurych – Gdańsk. Nowe połączenia linii SWISSSzwajcarski przewoźnik należący do Lufthansa Group – SWISS Airlines rozszerza siatkę połączeń.

Linia lotnicza zaoferuje bezpośrednie loty do Gdańska i Heringsdorfu w Niemczech w letnich rozkładach na 2019 rok. Nadmorski Gdańsk będzie czwartym z kolei polskim miastem obsługiwanym przez szwajcarskiego przewoźnika z Lufthansa Group. Miasto portowe Gdańsk leży w atrakcyjnym regionie turystycznym. Jest to również centrum biznesu i przemysłu, miejsce licznych korporacji  z branży chemicznej i farmaceutycznej oraz firm z sektora zaawansowanych technologii, takich jak elektronika czy telekomunikacja.

SWISS zapewni 4 połączenia tygodniowo między Zurychem a Gdańskiem: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Trasa będzie obsługiwana przez nowe samoloty SWISS serii C oraz ze sprzętem Embraer 190 partnerskiej linii lotniczej Helvetic Airways.

SWISS zaoferuje również połączenia między Zurychem a  Heringsdorfem na wyspie Usedom od maja do września 2019. Nadbałtycki kurort jest popularnym miejscem wypoczynku, szczególnie w miesiące letnie. Loty będa odbywały się w soboty  samolotem SWISS CS100.

Rozkład na lato 2019 wchodzi w życie 31 marca 2019 r. Nowe usługi można rezerwować już teraz.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Najnowsze promocje SWISS

Zurich od 343 PLN
Dublin od 522 PLN
Madryt od 567 PLN
Amsterdam od 567 PLN
Porto od 608 PLN
Lizbona od 611 PLN
Genewa od 645 PLN
Szanghaj od 2232 PLN
Delhi od 2623 PLN
Bangkok od 2623 PLN
Singapur od 2763 PLN

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Rozszerzona siatka połaczeń Lufthansy i nowe taryfy Brussels AirlinesInformacje o rozszerzonej siatce połączeń linii Lufthansa. Nowe destynacje w 2019 roku to:

  • Czarnogórskie miasto Tivat. To czarujące miasteczko położone w Zatoce Kotorskiej będzie dostępne w siatce Lufthansy od kwietnia 2019 roku.
  • Dodatkowe rejsy będą obsługiwane z Frankfurtu do stolicy Krety, Heraklionu i na półwysep Bodrum w Turcji oraz z Monachium do Alicante na hiszpańskim Costa Blanca.
  • Tromsø. Idealna baza wypadowa do poznania Norwegii. Latem 2019 roku zarówno Lufthansa, jak i SWISS raz w tygodniu zaoferują połączenia do tego norweskiego miasta.
  • Palma de Malloraca
  • Francuski Biarritz od 25 maja 2019
  • Rimini
  • Rijeka

Brussels Airlines:

Od 14 stycznia, dzięki nowym taryfom (branded fares), możliwa będzie podróż „made-to-measure” z Europy do 17 miast w Afryce lub z Afryki do Europy. Oprócz obecnych usług na pokładzie, Brussels Airlines zaoferuje 3 taryfy na tych trasach międzykontynentalnych: 1 Bag, Standard oraz Flex. Podwyższenie klasy podróży oraz dodatkowe sztuki bagażu można wykupić we wszystkich taryfach za dodatkową opłatą.

Więcej artykułów…