BUSINESS KLASA AIRBALTIC/PROMOCJA ZE ZNIŻKĄ 100 eur/ RTW dniach 23 września – 02 października 2019 linie lotnicze airbaltic wprowadzają na rynek specjalną promocję na przeloty w klasie business.
Chcąc zachęcić Państwa do korzystania z usług, wprowadzono a rynek cenę obniżoną o EUR 50 w przypadku podróży w jedną stronę i EUR 100 w przypadku podroży w obie strony.

Okres sprzedaży promocji biznesowej to 23.09.2019-02.10.2019, okres podróży dla pasażera jest całkowicie dowolny.

Cena biletu w klasie business zawiera: 2 sztuki bagażu o łącznej wadze 40kg, priorytetową odprawę i możliwość korzystania z fast track na wszystkich lotniskach, możliwość korzystania z Business Loungue, posiłek na pokładach naszych samolotów,  bezpłatna zmianę nazwiska i daty w bilecie.

Uwaga, z promocji wyłączone jest lotnisko LPX

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Lufthansa: Lizbona od 496 PLN w dwie stronyNie można przegapić:

Oceanario de Lisboa - zbudowane przy okazji Expo ’98, jest jednym z największych akwariów na świecie. Znajduje się tutaj około 25 tys. gatunków ryb, ptaków wodnych i ssaków.

Punkt widokowy Miradouro da Senhora do Monte - najwyższy punkt widokowy (ponad 100 m n.p.m.) z którego zobaczyć możemy wzgórze Graca, zamek św. Jerzego, pomnik Chrystusa Króla, most 25 kwietnia, czy stare miasto. Pozycja obowiązkowa przy zwiedzaniu "balkonu Europy". Warto też odwiedzić duży, dwupoziomowy punkt widokowy Miradouro Sao Pedro de Alcantara z ogrodem, kawiarnią i fontannami. Efektowna panorama Lizbony w szczególności nocą, gdy miasto rozbłyska tysiącem lamp.

Muzeum Calouste Gulbenkiana - stworzone zgodnie z ostatnią wolą zmarłego w 1955 roku  Gulbenkiana w celu publicznego udostępnienia jego kolekcji sztuki : bogate zbiory sztuki antycznej, orientalnej i europejskiej. 

Narodowe Muzeum Azulejos – muzeum słynnych portugalskich azulejos, ceramicznych płytek, które zdobią wiele budynków, pałaców, kościołów oraz wnętrz domów. Muzeum prezentuje ich historię, można w nim zapoznać się z różnymi stylami dekoracyjnymi.

Cascais – malownicze miasteczko położone ok. 30 km od Lizbony, jedna z najbogatszych miejscowości w Portugalii z dużym portem jachtowym, eleganckimi restauracjami i hotelami, otoczone pięknymi plażami.  Cascais było miasteczkiem rybackim, a w ostatniej części XIX wieku i pierwszej części XX wieku stało się znane jako miejsce wypoczynków rodziny królewskiej.

Chiado- dzielnica słynąca z eleganckich sklepów i stylowych kawiarni, jedna z najmodniejszych części Lizbony. Znajduje się tam słynna kawiarnia Brasileira, która została założona w latach 20. XX wieku, a do której przychodził najwybitniejszy portugalski poeta Fernando Pessoa.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Sri Lanka z Emirates już od 2191 PLN w dwie stronyWyjątkowe ceny linii Emirates. Egzotyczna Sri Lanka w dwie strony już od 2191 PLN.

Nie przegap:

Park Viharamahadevi – pochodzi jeszcze z czasów kolonialnych, założony przez Anglików nosił do lat 50-tych miano Parku Wiktorii na cześć brytyjskiej królowej. Jest to park miejski, chętnie odwiedzany przez mieszkańców i turystów. Znajduje się tu imponujący posąg Buddy, mini ZOO, place zabaw i piękna, bujna roślinność.

Świątynia Gangaramaya – jedna z największych i uważanych za jedną z najpiękniejszych świątyń buddyjskich na wyspie. Posiada bogate zbiory muzealne i dobrą atmosferę do medytacji. W pobliżu świątyni znajduje się Muzeum Narodowe, nowoczesny Teatr Narodowy oraz opisywany powyżej Park Viharamahadevi. W świątyni rozpoczyna się festiwal Navam Perahera – lutowa barwna pielgrzymka z 50 słoniami dookoła pobliskiego jeziora Beira.

Muzeum Narodowe – Najstarsze i największe muzeum Sri Lanki. Od ponad 130 lat gromadzi eksponaty prezentujące dziedzictwo kulturalne wyspy oraz jej przyrodnicze zróżnicowanie. Powstało w XIX wieku z inicjatywy Williama Henry’ego Gregory’ego, ówczesnego gubernatora Cejlonu.

World Trade Center i centrum kongresowe – najnowocześniejsze budynki Colombo oddają zupełnie inny charakter miasta. Są w równej mierze co świątynie i muzea punktem wartym zaliczenia na podróżniczej mapie. Światowe Centrum Handlu to najwyższy obiekt na wyspie, a drugi co do wysokości w południowej Azji. Dwie wieże przypominające nie istniejący już WTC w Nowym Yorku mają 40 pięter i 150 metrów wysokości.

Kelaniya -  niewielkie miasteczko w pobliżu Colombo nad rzeką Kelani. Ważny ośrodek buddyzmu. Wznosi się tu wiele świątyń na brzegach rzeki, osadę według dawnych pism odwiedził Budda. W jednej ze świątyń znajdują się malowidła i rzeźby przedstawiające historię Sri Lanki.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Lufthansa, Swiss, Austrian - aktualności.Lufthansa Group partnerem wystawy “Gdynia-Tel Awiw” w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.
Gdynia i Tel Awiw: tysiące kilometrów, które składają się w jedną historię. Co łączy te dwa miasta? Nowa wystawa w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN przyjrzy się historycznym i architektonicznym podobieństwom pomiędzy tymi dwoma młodymi, modernistycznymi miastami. Została ona zorganizowana przy wsparciu Lufthansy, a za bezpieczny transport eksponatów z Tel Awiwu do Europy odpowiada Lufthansa Cargo, jeden z czołowych przewoźników powietrznych na świecie. Muzeum powierzyło to zadanie Lufthansa Group, kierując się jej niezawodnością oraz wysoce wyszkolonym personelem, przygotowanym do przewozu tak wyjątkowych przedmiotów.

Opłata za wcześniejszą rezerwację miejsc w Klasie Ekonomicznej Premium.
Od 18 września 2019 roku, Austrian Airlines i Lufthansa wprowadzają opłatę za wcześniejszą rezerwację miejsc w Klasie Ekonomicznej Premium, której wysokość będzie zależała od trasy. Opłata za tę usługę wynosić będzie od 35 EUR/40 USD/40 CHF. Wyjątek stawią grupy oraz pasażerowie o statusie HON Circle Member i Senator.

W marcu 2020r. SWISS po raz pierwszy poleci do Osaki i Waszyngtonu.
Od 1 marca 2020 roku, SWISS zaoferuje tygodniowo pięć połączeń z Zurychu do japońskiego miasta Osaka. Od 29 marca 2020 roku w rozkładzie rejsów pojawią się również codzienne połączenia z Zurychu do Waszyngtonu.

Austrian: Pekin w klasie Premium Economy od 3790 PLNRutyna? Nie z Austrian!
 
Uwolnij się od rutyny i poczuj puls nieznanego miasta… potem wróć do siebie bogatszy o mnóstwo nowych wrażeń. Wybierz się z nami do fascynujących miejsc!

Zobacz swój cel podróży z góry: zarezerwuj miejsce online.
Dla smakoszy: zamów posiłek DO & CO.

Szanghaj od 3790 PLN
Bangkok od 3890 PLN
Kapsztad od 3790 PLN
Pekin od 3790 PLN

Kapsztad to bogate, kosmopolityczne miasto. Jego ogromną zaletą jest otaczająca go dzika, egzotyczna przyroda. W okolicach Kapsztadu i Przylądka Igielnego mieszają się wody Oceanu Indyjskiego i Atlantyckiego, co stwarza warunki dla rozwoju różnorodnego, bogatego ekosystemu. Symbolem miasta jest Góra Stołowa. W uproszczonej formie znajduje się nawet na fladze Kapsztadu.

Słowo Bangkok po tajsku oznacza Miasto Dzikich śliwek, nie jest to jednak jedyna nazwa stolicy, bo mówi się na nią także Krung Thep, czyli Miasto Aniołów, a pełne oficjalne miano brzmi Miasto Aniołów, Wielkie Miasto Nieśmiertelnych, Wspaniałe Miasto Dziewięciu Klejnotów, Siedziba Króla, Miasto Królewskich Pałaców, Dom Wcieleń Boskich.

Szanghaj to największe miasto w Chińskiej Republice Ludowej i trzeci największy port na świecie. Położony jest w delcie rzeki Jangcy. Stanowi niezwykłą mieszankę nowoczesności z tradycją. W 2010 roku miasto gościło targi EXPO. Pawilony można oglądać do tej pory, w tym polski – stylizowany na ludową wycinankę.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Więcej artykułów…