Lufthansa12022019

Innowacyjni cyfrowi pomocnicy klientów Lufthansa GroupInnowacyjni cyfrowi pomocnicy klientów Lufthansa Group.


Klienci linii lotniczych Austrian Airlines, Lufthansa i SWISS mogą skorzystać z nowych chatbotów, które mogą być inteligentnym cyfrowym pomocnikiem dla swoich klientów.
W przypadku odwołania lotu lub nieodebranego lotu łączącego, podróżni mogą niezależnie i bezpłatnie wybrać i zmienić lot alternatywny, który im odpowiada – poprzez Facebook Messenger. To unikalna usługa na świecie, oferowana wyłącznie przez linie lotnicze Lufthansa Group.
 
Aby porozmawiać z cyfrowym pomocnikiem – w tym momencie jedynie w języku angielskim – potrzebna jest tylko aplikacja Facebook Messanger. Jeśli Messanger jest już zainstalowany, wystarczy wpisać w przeglądarce Smartfona: austrian.com/bot lub lufthansa.com/bot albo swiss.com/bot. Facebook Messenger może być używany nawet w przypadku, gdy nie posiadają Państwo profilu na Facebooku, za pomocą własnego numeru telefonu komórkowego.
Chatbot to nowoczesny system dialogu tekstowego. Dzięki funkcji rozpoznawania mowy w smartfonie cyfrowy asystent jest w stanie nawiązać dialog z użytkownikiem oraz z pomocą banku danych udzielać użytkownikowi odpowiedzi.

Działania Austrian Airlines w trosce o środowisko.

Linie Austrian Airlines w ramach polityki proekologicznej zbierają zużyte plastikowe kubki na pokładzie samolotów, oddzielając je od reszty śmieci. Kubki są następnie przetwarzane na nowe paliwo i tworzywo sztuczne w pilotażowym zakładzie ReOil® firmy OMV. W procesie krakingu termicznego 100 litrów syntetycznej ropy naftowej produkuje się ze 100 kilogramów zużytego plastiku. Następnie przetwarza się je w paliwa i inne substancje podstawowe przemysłu tworzyw sztucznych.
 
W ramach projektu Lufthansa Group „Fly greener” opracowywane są pomysły i koncepcje, które między innymi zmniejszają ilość wytwarzanych odpadów i zanieczyszczenie środowiska oraz powinny uczynić ruch lotniczy bardziej zrównoważonym.

WIELKA PROMOCJA NA PRZELOTY LINIAMI LOTNICZYMI AIRBALTICZ przyjemnością nformujemy, iż w dniach od 14 -go do 28-go maja rusza
Wielka Promocja - BIG SALE na przeloty liniami lotniczymi AIRBALTIC

Ryga ma chłodny, północny, na poły skandynawski charakter. Surowe i dostojne, wzniesione z rozmachem miasto robi nie lada wrażenie. Największą atrakcją jest bez wątpienia starówka. Turystów przyciągają tu od lat masywne mieszczańskie kamienice i zespół kamieniczek Trzej Bracia, gmachy kupieckiej gildii, resztki murów obronnych, wreszcie wąskie i brukowane uliczki.

Tallin jest jedną z najmniejszych europejskich stolic. Mieszka tu zaledwie ok 430 tysięcy osób co stanowi jedną trzecią mieszkańców całej niewielkiej Estonii. Zwany jest „Perłą Bałtyku”  oraz „Florencją Północy”. Mimo, że Estonia graniczy z Rosją i była przez lata jedną z nadbałtyckich republik byłego ZSRR więcej tu zarówno kulturowych, architektonicznych, a także mentalnych wpływów Skandynawii.

Kopenhaga to stolica Danii, położona  malowniczo nad cieśniną Sund, na dwóch wyspach: Zelandia i Amager. Strzeże jej symbol miasta -  najsłynniejsza na świecie duńska Syrenka. Jest co prawda metropolią (ponad 1,5 mln mieszkańców), ale jednocześnie miastem bardzo kameralnym z niepowtarzalną atmosferą

Okres sprzedaży: 14-28 maja 2019
Okres podróży: 12 czerwca- 28 marca 2019

Promocja obowiązuje na wyloty z Warszawy i Gdańska.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.
Brussels Airlines z nową opcją wcześniejszej rezerwacji miejscBrussels Airlines oferują teraz nową opcję wcześniejszej rezerwacji miejsc w klasie ekonomicznej w Strefie Preferowanej. Opcja ta będzie najpierw dostępna w przypadku rejsów między Brukselą a Ameryką Północną, a na późniejszym etapie zostanie wprowadzona w przypadku rejsów do i z Afryki.

W przypadku rejsów od 1 sierpnia 2019 r. goście podróżujący między Brukselą a Ameryką Północną (Nowy Jork, Waszyngton DC i Toronto) mogą wybierać spośród 3 opcji: miejsce standardowe, miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi i miejsce w Preferowanej Strefie.

• Miejsce standardowe: miejsce standardowe w kabinie ekonomicznej. Goście mogą wybrać preferowane miejsce (okno, przejście).
• Miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi: oferuje dodatkowe miejsce na nogi i tym samym większy komfort podróży.
• Miejsce w Preferowanej Strefie: miejsca z przodu kabiny ekonomicznej. Jest to 5 kolejnych rzędów za miejscami Klasy Ekonomicznej Premium, umożliwiające pasażerom wcześniejsze opuszczenie samolotu po przylocie.

Comfort Zone będzie dostępna do dnia 31 lipca 2019 r. dla lotów do/z Ameryki Północnej. W przypadku lotów do/z Afryki Comfort Zone będzie stopniowo zastępowana nową Klasą Ekonomiczną Premium.
Comfort Zone: miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi i większym odchyleniem fotela, z przodu kabiny ekonomicznej.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Nicea od 583 zł, Miami od 2215 zł ze SWISS Airlines!Zapraszamy do zapoznania się z promocyjnymi ofertami od SWISS Airlines.
Ciekawe i słoneczne kierunki do wyboru:

Nicea od 583 zł
Dubaj od 1776 zł
Muskat od 2061 zł
Miami od 2215 zł

Dubaj, stolica emiratu o tej samej nazwie to jedna z największych atrakcji turystycznych Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Miasto powstało na jałowej pustyni dzięki gigantycznemu wysiłkowi i olbrzymim inwestycjom. To ogromna, nowoczesna, kosmopolityczna metropolia.  Obecnie jest to jedna z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się metropolii świata.

Maskat jest niezwykle malowniczo położony wzdłuż urozmaiconego wybrzeża morskiego, w którym przeplatają się piaszczyste plaże i skały. Jego główne dzielnice rozdzielone są pasmami skalistych gór. Aby dostać się z jednej dzielnicy do innej trzeba wspiąć się szosą na przełęcz, lub skorzystać z bulwaru biegnącego wzdłuż wybrzeża.

Miami, to jedna z najważniejszych metropolii w USA, która słynie z licznych  słonecznych plaż i jest głównym skupiskiem diaspory kubańskiej. Dzięki temu, jest to miejsce, gdzie można skosztować najlepszej w USA kuchni kubańskiej. Miami to również największy na świecie port dla statków wycieczkowych.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Lufthansa zwiększa liczbę rejsów na trasie Rzeszów-MonachiumW letnim rozkładzie połączeń 2019 Lufthansa zwiększa liczbę rejsów na trasie Rzeszów-Monachium. Od 31 marca samoloty z Podkarpacia do stolicy Bawarii będą odlatywać każdego dnia o godzinie 6:15 i 13:20. Pasażerowie zyskają również nową możliwość przylotu do Rzeszowa codziennym wieczornym rejsem z Monachium o godzinie 21:35. W sumie w rozkładzie rejsów w sezonie letnim 2019 liczba cotygodniowych połączeń wzrośnie do 14. Będą się one odbywać według rozkładu:
 
- LH1607 Rzeszów 6:15 – 7:40 Monachium (codziennie)
- LH1618 Monachium 11:20 - 12:45 Rzeszów (codziennie)
- LH1619 Rzeszów 13:20 – 14:25 Monachium (codziennie)
- LH1606 Monachium 21:35 – 23:00 Rzeszów (codziennie)
 
Wszystkie połączenia na trasie Rzeszów-Monachium będą obsługiwać samoloty Canadair RJ 900. Ryzyko opóźnienia lub odwołania rejsu ze względu na warunki pogodowe zminimalizuje fakt, że na pasażerów lecących rano do Monachium będzie czekać samolot obsługujący wieczorny rejs do Rzeszowa z poprzedniego dnia.
 
Uruchomienie nowych połączeń to odpowiedź na rosnące potrzeby pasażerów. Poranny rejs z Rzeszowa ma usprawnić przesiadkę w monachijskim hubie Lufthansy. Pasażerowie będą mogli wygodniej udać się w dalszą podróż do wielu miast w Europie i na całym świecie, takich jak Dusseldorf, Zurych, Turyn oraz Nowy Jork, Chicago czy Hong Kong. Większa częstotliwość lotów z Podkarpacia ułatwi dogodną podróż do wszystkich 343 miast z międzynarodowej siatki połączeń Lufthansa Group.

 Warto zwrócić uwagę na fakt, że na trasie Rzeszów – Monachium można otrzymać potrójne punkty w programie Partner Plus Benefit za całą podróż.
Przykładowo, za 6 przelotów na trasie Rzeszów – Monachium w klasie ekonomicznej można otrzymać jeden bilet – nagrodę na tej samej trasie.

Szczegółowe informacje dostępne we wszystkich oddziałach Fly Away Travel i na platformie korporacyjnej CTA.

Więcej artykułów…