SAS PLUS

Ubezpieczenie bez dodatkowych formalności – z kartą Diners Club LOT!

Podczas organizowania wyjazdu zagranicznego, oprócz załatwienia wszelkich formalności związanych z transportem i noclegiem, zapominamy często o bardzo istotnej rzeczy - o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej. Nierzadko zostawiamy to na ostatnią chwilę, a w wielu przypadkach decydujemy się wyjechać za granicę bez ubezpieczenia z myślą „przecież nic mi się nie stanie”.

Posiadając w portfelu kartę płatniczą – kartę Diners Club LOT, mamy zapewniony korzystny pakiet ubezpieczenia do 1 000 000 USD bez zbędnych formalności – wystarczy je jedynie aktywować. Ubezpieczenie zawiera koszty leczenia (do 100 000 USD) oraz odpowiedzialność cywilną (do 1 000 000 USD), NNW (do 100 000 USD), a także pomoc prawną (do 20 000 PLN). Ponadto, ubezpieczyciel zwróci nam koszty w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń w podróży takich jak opóźnienie, czy anulowanie lotu i opóźnienie bądź zagubienie bagażu. Co ważne ubezpieczeniem objęci są również towarzysze podróży – do 3 współpracowników podróżujący wraz z Posiadaczem karty firmowej oraz członkowie rodziny w przypadku karty prywatnej.

Na tym jednak nie kończą się korzyści związane z użytkowaniem karty Diners Club LOT. Wraz z tą ekskluzywną kartą mamy możliwość skorzystania z saloników na wielu lotniskach na świecie, gdzie w miłej atmosferze można poczekać na kolejny lot – do 5 bezpłatnych wizyt. Dodatkowo, ponieważ karta Diners Club jest kartą obciążeniową, za transakcje zapłacimy nawet po 59 dniach od dokonania płatności. Karta ta pomaga szybciej zbierać mile w programie Miles & More i wymieniać je na nagrody. Szczegóły na stronie www.miles-and-more.com

Karta Diners Club LOT występuje w wersji zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów instytucjonalnych. Obie wersje posiadają dokładnie te same korzyści.

Dzięki karcie Diners Club LOT i jej udogodnieniom, Państwa następna podróż będzie jeszcze bardziej bezpieczna i komfortowa!

Tylko do 30. czerwca 2014 r. można zamówić firmową kartę Diners Club LOT na specjalnych warunkach. Pierwsza, promocyjna opłata roczna wynosi 50 zł oraz 5000 mil premiowych
Miles & More na start.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Paweł Kałudow, tel. +48 606 304 305, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Diners Club Polska

ul. Senatorska 12, 00-082 Warszawa, tel. +48 22 826 07 66