Weź udział w konkursie i wygraj nagrody od linii Emirates

Przypominamy, że piątek to już ostatni dzień konkursu związanego z nową odsłoną programu Emirates Business Rewards, w którym do wygrania czekają upominki od linii Emirates.

Wśród wszystkich firm, które zapiszą się do programu do 9 grudnia 2016 i kupią w naszym biurze – lub kupiły w ciągu ostatniego roku – przelot liniami Emirates, wylosujemy nagrody:

»» torbę sportową Emirates
»» 5 podwójnych zestawów do kawy
»» 10 kubków termicznychAby zapisać się do programu i wziąć udział w konkursie prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio z Opiekunem Handlowym Waszej firmy.

Ale to nie wszystko!

Nagroda specjalna – plecak od linii Emirates – czeka również na jedną z osób, które w trakcie trwania konkursu polubią fanpage Fly Away Travel i udostępnią informację o konkursie.Przypominamy, że linie Emirates zaprezentowały nową odsłonę programu lojalnościowego dla małych i średnich firm - Emirates Business Rewards. Korzystanie z programu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i łatwe. Poniżej przedstawiamy najważniejsze nowości:

»» jeżeli za bilet można zapłacić gotówką, można to zrobić również punktami – dotyczy wszystkich klas rezerwacyjnych
»» jeżeli za upgrade można zapłacić gotówką - można to zrobić również punktami
»» łatwy przelicznik punktów: 1 punkt Business Rewards za każdego dolara wydanego na podstawę taryfy i opłaty nałożone przez linię lotniczą
»» raport aktywności po zalogowaniu na konto
»» nie jest wymagana rejestracja pracowników w programie, wystarczy podać numer Emirates Business Rewards przy rezerwacji ich lotów