Nowe kierunki Finnair: Goa, Havana, Puerto Vallarta, Puerto Plata

Finnair poszerza swoja ofertę o nowe połączenia rejsowe na Goa w Indiach, do Hawany na Kubie, Puerto Plata na Dominikanie i Puerto Vallarta w Meksyku zimą 2017.

Finnair wprowadzi również dodatkowe połączenia na wakacyjnych i biznesowych trasach do Bangkoku, Delhi, Hong Kongu i Singapuru.

INDIE
Loty na Goa realizowane będą od 29 listopada do 21 marca. Połączenia będą obsługiwane z Helsinek w środy i w niedziele samolotami A330. Zostaną również dodane cotygodniowe rejsy do Delhi, dzięki czemu loty do stolicy Indii będą odbywać się w okresie zimowym sześć razy w tygodniu.

KUBA
W okresie od 1 grudnia do 23 marca Finnair udostępni dwa cotygodniowe połączenia do Hawany na Kubie. Rejsy będą obsługiwane nowymi samolotami Finnair A350 w poniedziałki i piątki.

DOMINIKANA
W okresie od 30 listopada do 22 marca Finnair doda nowe cotygodniowe połączenia rejsowe do Puerto Plata na Dominikanie. Loty będą odbywać się w czwartki samolotami A330.

MEKSYK
Od 19 listopada do 18 marca będą dostępne nowe cotygodniowe połączenia rejsowe do Puerto Vallarta, popularnego kurortu turystycznego na wybrzeżu Pacyfiku w Meksyku. Przewoźnik będzie tam latać w niedziele samolotami A350.

TAJLANDIA
Ilość sezonowych połączeń do Tajlandii zwiększy się o dwa dodatkowe loty tygodniowo do Bangkoku, tym samym w ofercie znajdzie się 16 cotygodniowych połączeń między Helsinkami i Bangkokiem. Terminarz lotów zostanie dostosowany tak by móc oferować lot wieczorowy między obydwoma miastami, umożliwiając klientom większą elastyczność w planowaniu podróży. Ponadto Finnair obsługuje połączenia do Krabi i Phuket.

HONGKONG/SINGAPUR
Wraz z początkiem sezonu zimowego zostaną dodane trzy nowe cotygodniowe rejsy do Hongkongu, będzie to łącznie 10 lotów tygodniowo dostępnych w ciągu całego roku, pojawią się również dodatkowe dwa połączenia do Singapuru, dzięki czemu ta trasa będzie dostępna przez cały rok.

Rozszerzenie sieci połączeń oraz wzrost częstotliwości lotów na trasach azjatyckich, jest możliwa dzięki stale powiększającej się flocie nowoczesnych Airbusów A350, które zapewniają pasażerom większą dostępność miejsc, swobodniejszy wybór dat podróży, a przede wszystkim zwiększają jej komfort zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób podróżujących w celach turystycznych.

» Zobacz naszą relację z pokładu A350 Finnair

Szczegółowe informacje we wszystkich oddziałach Fly Away Travel