KLM_listopad

Nowości w SAS


Niższe ceny w SAS PLUS

Obniżone zostały poziomy taryf SAS PLUS na połączenia pomiędzy Polską a Skandynawią i Finlandią. Kupując bilet w SAS Plus zyskujesz : bezpłatne zmiany rezerwacji, szybka odprawe – Fast Track, posiłki i napoje na pokładzie, wstęp do poczekalni lotniskowych oraz dwie sztuki bagażu 2x23kg.

Masz bilet PLUS? Odpocznij w Lounge.

Posiadacze kart EuroBonus Gold oraz wszyscy pasażerowie podróżujący w SAS PLUS mają możliwość skorzystania z poczekalni lotniskowych zarówno w miastach wylotu z Polski (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław), podczas przesiadki w Kopenhadze, a także zaczynając podróż powrotną w miejscu docelowym.

Szybka odprawa bezpieczeństwa - Fast Track

Omiń kolejkę, kiedy przechodzisz przez kontrolę bezpieczeństwa! Oferujemy dostęp do dedykowanych pasów ruchu – Fast Track, na wielu lotniskach, również w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i we Wrocławiu.

SAS jeszcze bardziej mobilny

Pasażerowie coraz częściej korzystają z aplikacji mobilnej. Umożliwia ona szybką odprawę pasażerską oraz ułatwia administrację konta programu SAS EuroBonus. Dla tych, którzy wolą standardową stronę internetową w wersji mobilnej, SAS usprawnił szereg jej funkcji dostępnych pod adresem "m.flysas.com"

Poranny SAS

Poranne wyloty do Kopenhagi (ok. godz. 06.10) i wieczorne powroty (ok. 22.45) pozwolą lepiej zaplanować jednodniowe podróże służbowe nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast w Europie, m.in. do Dublina (przylot na 10.15), do Paryża (przylot na 10.25) czy do Hamburga (przylot na 09.10).