ukrainan

PartnerPlusBenefit - wiele korzyści dla firmyPartnerPlusBenefit
– to bezpłatny program premiowy Lufthansy, w którym firma może gromadzić punkty za podróże służbowe realizowane w ramach połączeń oferowanych przez 8 linii lotniczych:
» Lufthansa
» Air Canada
» ANA (All Nippon Airways)
» Austrian Airlines
» Brussels Airlines
» Eurowings
» SWISS
» United Airlines

Jakie korzyści dla firmy oferuje program?
» Zmniejszenie kosztów podróży, nawet jeżeli firma podróżuje samolotem tylko kilka razy w roku
» Cenne nagrody
» Doskonała ogólnoświatowa sieć połączeń lotniczych
» Bezpłatne uczestnictwo, brak wymagań dotyczących minimalnych wydatków na podróże

W jaki sposób działa program ?
Za każdą część odbytego lotu, obsługiwanego przez naszych partnerów lotniczych, firma zbiera cenne punkty Benefit, które może wymienić na:

» Bilety-nagrody dostępne na połączenia: Air Canada, All Nippon Airways, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansa, Swiss International Airlines i United Airlines
» Podwyższenie klasy podróży do klasy Premium Economy, Business i First na połączenia europejskie i międzykontynentalne. Podwyższenie klasy podroży nie jest dostępne na lotach Eurowings.
» Bonus pieniężny - wymiana punktów na przelew konkretnej kwoty w PLN na kartę kredytową firmową lub konto Twojej firmy
» Nadbagaż dostępny na połączeniach obsługiwanych przez Lufthansę i oznaczonych numerem lotu LH
» Artykuły ze sklepu lotniczego Lufthansa WorldShop, m.in. akcesoria biurowe i podróżne, markowe produkty codziennego użytku, gadżety elektroniczne i wiele więcej
» FlyNet® Voucher - ciesz się nielimitowanym dostępem do internetu na długodystansowych lotach Lufthansy
» Wcześniejsza rezerwacja miejsca w samolocie - zarezerwuj ulubione miejsce w klasie ekonomicznej, na rejsach obsługiwanych przez Lufthansę, z numerem lotu LH np. miejsce z większą przestrzenią na nogi, dla Twojego komfortu
» Karta wstępu do saloników Lufthansy - możliwość wstępu do jednego z trzech rodzajów saloników na wielu lotniskach: Senator Lounge, Business Lounge i Welcome Lounge

NOWOŚĆ! Za podatki i opłaty płać punktami Benefit
Program PartnerPlusBenefit oferuje nową możliwość płatności! Już teraz można opłacić wszystkie podatki i opłaty lotniskowe naliczone podczas rezerwacji biletu-nagrody korzystając z punktów Benefit. Nowa możliwość dotyczy rejsów obsługiwanych przez Lufthansa Group i jest na wyciągnięcie ręki. Oczywiście wciąż istnieje możliwość uregulowania płatności za podatki i opłaty kartą kredytową.

NOWOŚĆ! Zarezerwuj za punkty wybrane miejsce w klasie ekonomicznej
Od marca 2017, po raz pierwszy, możesz użyć swoich punktów bonusowych aby zarezerwować preferowany rodzaj miejsca w klasie ekonomicznej. Na wszystkich lotach obługiwanych przez Lufthansę z numerem lotu LH możesz wybrać miejsce przy oknie, przy przejściu, lub miejsce z większą przestrzenią na nogi, co oznacza minimum 10 centymetrów dodatkowej przestrzeni dla większego komfortu.

Skontaktuj się z Działem Handlowym Fly Away Travel i już teraz zarejestruj firmę w programie PartnerPlusBenefit, aby korzystać ze wspaniałych nagród.

Specjalne promocje związane z przystąpieniem do programu!
» Zarejestruj się teraz, a otrzymasz 1000 dodatkowych punktów Benefit na powitanie!
» Zarejestruj się teraz, a wszystkie loty zrealizowane w ciągu ostatnich trzech miesięcy zostaną wstecznie zaliczone na koncie!

Program PartnerPlusBenefit to doskonały wybór dla każdej firmy!